Gostovanje španskih učiteljev (ERASMUS+JOB SHADOWING)

|   Novice, Utrinki

Od 22. do 28. 10. 2018, sta nas obiskala ravnatelj Ernesto Medina Rincón in profesorica María José Catena García iz šole I. E. S. Sierra Mágina iz okolice španskega mesta Jaén. Gimnazija Poljane je sodelovala kot gostiteljica v okviru programa ERASMUS + »JOB SHADOWING«/SENČENJE in pripravila bogat program hospitacij, pogovorov, ogledov, delavnic in ekskurzij.  Pri projektu je sodelovalo 30 poljanskih učiteljev in predsednica dijaške skupnosti naše gimnazije.

Španska gosta sta še posebej opazovala vodenje in organizacijo šole, pouk tujih jezikov in projektno delo. Ob koncu sta, glede na to, da je bilo to že njuno tretje senčenje tuje šole, lahko primerjala našo šolo z ostalimi v Evropi.  Zagotovila sta, da je bila to izvrstna izkušnja, ki sta jo preživela na odlični šoli – na Gimnaziji Poljane.

Besedilo: Natali Žlajpah

Attach19915_20181028_192944