Title Image

Poljane staršem

Pod geslom »Poljane staršem« ponujamo pestro paleto dejavnosti za starše naših dijakov. Izkoristijo lahko znanje naših profesorjev na področju tujih jezikov, pridružijo se nam lahko tudi pri nekaterih drugih aktivnostih.

Vsako leto organiziramo jezikovne tečaje na različnih stopnjah, odvisno od števila prijav.
V šolskem letu 2022/23 ponujamo (predstavitev tečajev):

• advanced conversation (angleščina),
  • začetni tečaj nemščine,
  • nadaljevalni tečaj nemščine,
  • začetni tečaj francoščine,
  • nadaljevalni tečaj francoščine,
  • začetni tečaj španščine,
  • nadaljevalni tečaj španščine,
  • začetni tečaj italijanščine,
  • začetni tečaj italijanščine (drugo leto),
  • nadaljevalni tečaj italijanščine,
  • debatni krožek iz književnosti,
  • kulturna zgodovina Evrope,
  • znanja povezana z IKT.

Kako poteka?

Posamezni tečaj organiziramo, če je zanj dovolj prijav. Tečaj poteka enkrat tedensko v skupnem obsegu 50 ur v skupinah do 15 tečajnikov. O terminu se dogovorite na uvodnem sestanku s profesorjem. S tečaji pričnemo oktobra in trajajo do maja. Cena je odvisna od števila tečajnikov v posamezni skupini. Tečaj, v katerem je 5-8 tečajnikov, stane 330 €, tisti z 9-15 tečajnikov pa 250€.

Na tečaj lahko povabite tudi znance prijatelje v kolikor so še prosta mesta.

Kako se prijavim?

Prijavite se lahko do 28. septembra. Prijavnico dobite na  roditeljskem sestanku ali na linku spodaj. Do konca septembra vas bomo obvestili o uvodnem sestanku s profesorji.

PRIJAVNICA za tečaje Poljane staršem v šol. letu 2022/23.
SOGLASJE za obdelavo os. podatkov (3)

Kako se je začelo?

Kot sad dobrega sodelovanja in v znak zahvale, ker so s svojimi prispevki v Šolski sklad omogočili izgradnjo nove učilnice in nakup računalnikov, smo v šolskem letu 1997/98 pripravili za starše naših dijakov računalniški tečaj. Odziv staršev je bil izredno velik in pokazala se je želja po nadaljevanju in razvijanju take oblike sodelovanja.

Še nekaj me zanima…

Za več informacij smo vam na voljo na telefonski številki 01 | 433 73 45 ali na elektronskem naslovu barbara.dereani@gimnazija-poljane.com.