Poljane staršem

Pod geslom »Poljane staršem« ponujamo pestro paleto dejavnosti za starše naših dijakov. Izkoristijo lahko znanje naših profesorjev na področju tujih jezikov, pridružijo se nam lahko tudi pri nekaterih drugih aktivnostih.

Vsako leto organiziramo jezikovne tečaje na različnih stopnjah, odvisno od števila prijav. Ponujamo:

• intermediate conversation (angleščina), Lazić-Paunović
  • advanced conversation (angleščina), Lazić-Paunović
  • začetni tečaj nemščine, Zalokar
  • nadaljevalni tečaj nemščine, Rous Hlastan
  • začetni tečaj francoščine, Vidmar
  • nadaljevalni tečaj francoščine, Vidmar
  • začetni tečaj španščine, Kardum Šibila
  • nadaljevalni tečaj španščine, Novak, Kardum Šibila
  • začetni tečaj italijanščine, Leitgeb
  • nadaljevalni tečaj italijanščine (več ravni znanja), Leitgeb
  • organizirano vadbo v fitnes centru, Pogačar
  • zgodovino umetnosti po obdobjih od srednjega veka do druge svetovne vojne, Trobevšek
  • umetnostna zgodovina, Ostan

Kako poteka?

Posamezni tečaj organiziramo, če je zanj dovolj prijav. Tečaj poteka enkrat tedensko v skupnem obsegu 50 ur v skupinah do 15 tečajnikov. O terminu se dogovorite na uvodnem sestanku s profesorjem. S tečaji pričnemo oktobra in trajajo do maja. Cena je odvisna od števila tečajnikov v posamezni skupini. Tečaj, v katerem je 5-9 tečajnikov, stane 330 €, tisti z 9-15 tečajnikov pa 250€.

Na tečaj lahko povabite tudi znance prijatelje v kolikor so še prosta mesta.

Kako se prijavim?

Prijavite se lahko septembra. Prijavnico dobite na spletni strani šole ali na roditeljskem sestanku in jo nato do roka, navedenega na prijavnici, oddate v referat za dijake. Prijavnice bomo zbrali in vas do konca septembra obvestili o uvodnem sestanku s profesorjem.

Prijavnica  za tečaje Poljane staršem v šol. letu 2019/20.

Kako se je začelo?

Kot sad dobrega sodelovanja in v znak zahvale, ker so s svojimi prispevki v Šolski sklad omogočili izgradnjo nove učilnice in nakup računalnikov, smo v šolskem letu 1997/98 pripravili za starše naših dijakov računalniški tečaj. Odziv staršev je bil izredno velik in pokazala se je želja po nadaljevanju in razvijanju take oblike sodelovanja.

Še nekaj me zanima…

Za več informacij smo vam na voljo na telefonski številki 01 | 433 73 45 ali na elektronskem naslovu barbara.dereani@gimnazija-poljane.com.