Title Image

Svetovalna služba

Spoštovani dijaki in starši.

Ponovno nam šolsko življenje kroji virus. Tudi v času pouka na daljavo pa svetovalne delavke ostajamo v prostorih svetovalne službe.

Svetovalni delavki bova nudili pomoč dijakom, če potrebujete pogovor ali pomoč pri organizaciji časa ob opravljanju šolskih obveznosti, kot tudi staršem, za lažje sobivanje in nudenje podpore svojim otrokom. Če imate kakršnakoli vprašanja, dileme, želje, predloge, se oglasite preko elektronske pošte, lahko se dogovorimo za telefonski pogovor ali pogovor v živo preko spleta. Po predhodni najavi je možen tudi osebni obisk, seveda ob upoštevanju vseh varnostnih ukrepov.

Najina kontakta sta sledeča:

jasna.plahuta@gimnazija-poljane.com

natasa.grof@gimnazija-poljane.com

V nadaljevanju še nekaj uporabnih povezav in dokumentov:

Napotki za učinkovito učenje na daljavo

Podpora pri načrtovanju učenja

Telefon za psihološko podporo ob epidemiji

Strokovna in prostovoljska pomoč za mladostnike v stiski

Strokovna in prostovoljska pomoč za odrasle v stiski

Povezava na stran NIJZ

LMIT – Ljubljanska mreža info točk za mlade

Digitalni mladinski center DigiMC

Izkoristite prihodnje dneve in tedne za to, da se v največji možni meri posvetite sebi in svojim bližnjim. Počnite vse, za kar vam ob običajnih prepolnih delovnikih zmanjkuje časa. Bodite ustvarjalni, ohranite stike s prijatelji, predvsem pa ostanite pozitivni. Tudi trenutna situacija bo minila, če bomo vsi s skupnimi močmi prispevali k temu. In seveda, ostanite zdravi.