Svetovalna služba

Spoštovani dijaki in starši.

Ponovno nam šolsko življenje kroji virus. Tudi v času pouka na daljavo pa svetovalne delavke ostajamo v prostorih svetovalne službe.

Svetovalni delavki bova nudili pomoč dijakom, če potrebujete pogovor ali pomoč pri organizaciji časa ob opravljanju šolskih obveznosti, kot tudi staršem, za lažje sobivanje in nudenje podpore svojim otrokom. Če imate kakršnakoli vprašanja, dileme, želje, predloge, lahko pokličite med 10.00 in 12.00 na telefon 01 432 13 05 ali pa se oglasite preko elektronske pošte. Po predhodni najavi je možen tudi osebni obisk, seveda ob upoštevanju vseh varnostnih ukrepov.

Najini kontakti so sledeči:

jasna.plahuta@gimnazija-poljane.com

natasa.grof@gimnazija-poljane.com

V nadaljevanju še nekaj uporabnih povezav in dokumentov:

Napotki za učinkovito učenje na daljavo

Podpora pri načrtovanju učenja

Strokovna in prostovoljska pomoč za mladostnike v stiski

Strokovna in prostovoljska pomoč za odrasle v stiski

Povezava na stran NIJZ

Izkoristite prihodnje dneve in tedne za to, da se v največji možni meri posvetite sebi in svojim bližnjim. Počnite vse, za kar vam ob običajnih prepolnih delovnikih zmanjkuje časa. Bodite ustvarjalni, ohranite stike s prijatelji, predvsem pa ostanite pozitivni. Tudi trenutna situacija bo minila, če bomo vsi s skupnimi močmi prispevali k temu. In seveda, ostanite zdravi.