Svetovalna služba

Spoštovani dijaki in starši.

Postopoma se življenje vrača v običajne tirnice. Ponovno smo odprli šolo, tudi svetovalne delavke smo nazaj v prostorih svetovalne službe.

Ker vas večina ostaja doma in nadaljujete s poukom na daljavo, še vedno velja, da smo vam na razpolago. Tako dijakom, če potrebujete pogovor ali pomoč pri organizaciji časa ob opravljanju šolskih obveznosti, kot tudi staršem, za lažje sobivanje in nudenje podpore svojim otrokom. Če imate kakršnakoli vprašanja, dileme, želje, predloge, se oglasite preko elektronske pošte, po potrebi se bomo dogovorili za pogovor po telefonu. Po predhodni najavi je možen tudi osebni obisk.

Naši kontakti so sledeči:

jasna.plahuta@gimnazija-poljane.com

natasa.grof@gimnazija-poljane.com

alenka.soba@gimnazija-poljane.com

V nadaljevanju še nekaj uporabnih povezav in dokumentov:

Napotki za učinkovito učenje na daljavo

Podpora pri načrtovanju učenja

Strokovna in prostovoljska pomoč za mladostnike v stiski

Strokovna in prostovoljska pomoč za odrasle v stiski

Povezava na stran NIJZ

Izkoristite prihodnje dneve in tedne za to, da se v največji možni meri posvetite sebi in svojim bližnjim. Počnite vse, za kar vam ob običajnih prepolnih delovnikih zmanjkuje časa. Bodite ustvarjalni, ohranite stike s prijatelji, predvsem pa ostanite pozitivni. Tudi trenutna situacija bo minila, če bomo vsi s skupnimi močmi prispevali k temu. In seveda, ostanite zdravi.